ALD Electric

Trend, ktorý posúva mobilitu smerom k elektromobilite vďaka dôrazu na kvalitu klímy berieme veľmi vážne. Pre ALD Automotive ako globálneho hráča v oblasti mobility je elektromobilita jedným z hlavných pilierov stratégie známej ako Move 2025.

S naším globálnym cieľom dosiahnuť do roku 2025 až 30% podieľ elektromobilov nového objemu podnikania nám okrem iného pomôže program ALD Electric, ktorého cieľom je priblížiť elektromobilitu Vám, našim potenciálnym klientom. Vďaka ALD Electric vám už teraz môžeme ponúknuť komplexné riešenie nielen v oblasti elektromobilov, ale aj v sektore elektrických bicyklov, ktorý sme ako prví otvorili slovenskému trhu operatívneho lízingu.

Uvedená komplexnosť riešenia spočíva tak v zabezpečení financovania elektromobility, ako aj v odporúčaní všetkých potrebných súvisiacich produktov a procesov, ktoré sú potrebné na prevádzku. Zahŕňa napríklad konzultácie o vytvorení "zelenej" politiky v oblasti automobilov, testovanie predvybraných vozidiel, návrhy riešení pre verejné nabíjanie, nabíjanie doma aj v práci a manažment vozidiel v aplikácií myALD.

Neváhajte sa na nás obrátiť, naši obchodní zástupcovia sú pripravení ponúknuť Vám riešenie Vašej elektromobility na mieru.

tlacitko-ponuka-elektromobilov           tlacitko-ponuka-elektrobicyklov

tlacitko-kontaktujte-nas