Operatívny leasing

Operatívny leasing od ALD umožňuje financovať a prevádzkovať Váš vozový park bez nutnosti kúpy vlastných vozidiel. Je vhodný ako pre firmy, tak pre živnostníkov alebo súkromné osoby. K dispozícii máme vozidlá všetkých značiek a modelov, od malých až po tie prémiové, výnimkou nie sú ani úžitkové vozidlá do 3,5 tony. Za užívanie vozidiel s vopred dohodnutými podmienkami doby prenájmu a počtu kilometrov hradíte daňovo uznateľné mesačné splátky, ktoré zahŕňajú všetky dohodnuté náklady prevádzky. Na konci zmluvy o operatívnom leasingu vozidlo jednoducho vrátite a v prípade potreby si u nás môžete pre zaistenie svojej mobility vybrať nové vozidlá za aktuálne dohodnutých podmienok.

Prečo operatívny leasing od ALD?

 • Vyberať si môžete z vozidiel všetkých značiek a modelov na slovenskom trhu. Malú ochutnávku z našej ponuky nájdete na www.aldoperak.sk.

 • Produkt je financovaný bez potreby vstupnej investície, bez akontácie, znižujete si aj množstvo viazaných finančných prostriedkov v účtovnej bilancii spoločnosti.

 • Dĺžku prenájmu si môžete zvoliť sami. Najbežnejšie býva 24 až 60 mesiacov - z dôvodu výhodných sadzieb servisných úkonov (záruka) odporúčame dĺžku 24 až 36 mesiacov. V roku 2020 sme na trh uviedli nový produkt krátkodobého operatívneho leasingu na zánovné vozidlá v dĺžke od jedného roka. Naším posledným produktom je flexibilný a krátkodobý prenájom vozidiel už od troch mesiacov ALD Flex.

 • Pri kalkulácii splátok si môžete zvoliť medzi uzavretou a otvorenou kalkuláciou. V prípade uzavretej kalkulácie je mesačná splátka po celú dobu trvania zmluvy fixná. Otvorená kalkulácia zahŕňa konkrétne schválené náklady na prevádzku a údržbu vozidla, ale jej výška nie je konštantná. V oboch prípadoch je splátka plne nákladovou položkou a je úplne daňovo uznateľná.

 • V splátkach leasingu sú zahrnuté veľkoodberateľské a množstevné zľavy od našich spolupracujúcich partnerov, akými sú díleri, servisné strediská, dodávatelia náhradných dielov alebo napríklad poisťovne.

 • Vďaka našim online nástrojom, počítačovej aplikácii myALD Portál a mobilnej verzii myALD Driver, budete mať správu vozidiel jednoducho pod kontrolou 24 hodín denne, čo Vám prinesie nielen dokonalý prehľad o firemných nákladoch, ale významne Vám to ušetrí čas.

 • Operatívny leasing si môžete u nás dohodnúť prostredníctvom siete obchodných poradcov, manažérov Partnership – Značkového financovania ALD.

 • Administratívu spojenú s prevádzkou vozidiel (registrácia, odhlásenie, poistenie) za Vás riešime my, rovnako ako riziká spojené s prevádzkou, zárukami a následným odpredajom vozidiel po ukončení zmluvného vzťahu.

 • Už v priebehu prenájmu si u nás môžete objednať ďalšie automobily a s nimi pokračovať vo využívaní služieb. Včas Vás na potrebu obnovy upozorníme. Pre maximálne pohodlný a rýchly výber nových vozidiel sme pre Vás sprevádzkovali webové stránky www.aldoperak.sk

ald-obrazek-ol-700-2

Čo zahŕňa operatívny leasing?

 • Finančnú splátku leasingu (financovanie samotného vozidla).
 • Výhodné havarijné aj zákonné poistenie na účtovnú hodnotu vozidla
 • Poistenie čelného skla.
 • CestNú daň.
 • Prehľadný reporting v online aplikáciách myALD Portál a myALD Driver.
 • Administrácia spojená s ukončením operatívneho leasingu

Ako uzavrieť operatívny leasing?

Obchodní poradcovia a manažéri Značkového financovania ALD sú pripravení zodpovedať Vám všetky otázky týkajúce sa produktu a aj nastaviť zmluvné podmienky nájmu. V rámci Značkového financovania ALD spolupracujeme priamo s viac ako 80 dílermi a týmito značkami vozidiel:

ald-logo-100-citroen ald-logo-100-ds ald-logo-100-ford ald-logo-100-tatra-leasing ald-logo-100-kia
ald-logo-100-peugeot ald-logo-100-volvo      

Vyberať si však môžete zo všetkých značiek a modelov vozidiel, ktoré sú v Slovenskej republike k dispozícii. 

 

tlacitko-ponuka-vozidiel   tlacitko-nezavazny-dopit

tlacitko-kontaktujte-nas