Nástroje pre analýzu

Služby ALD Automotive Vám pomáhajú analyzovať a optimalizovať vozový park

Spolu nájdeme to správne riešenie pomocou nášho poradenstva ohľadne car policy, optimalizujeme Vaše náklady vozového parku pomocou našej analýzy celkových nákladov na vlastníctvo a meriame emisie CO2 Vášho vozového parku.

Poradenstvo ohľadne car policy
ALD Automotive identifikuje najvhodnejšie vozidlá na základe Vašich špecifických požiadavkov.
Vzhľadom k tomu, že každý zákazník je jedinečný, každý vozový park – od jedného až po tisíc vozidiel - je rovnako jedinečný. Na základe účelu jázd, ročného nájazdu, kontextu jázd a s ohľadom na životné prostredie Vám ALD Automotive zabezpečí výber vozidiel na mieru pre každú kategóriu vodičov, ktorý bude otimálne spĺňať Vaše požiadavky.
Vďaka tomu, že presne spoznáme Vaše potreby, zistíte, že prispôsobený vozový park Vám prináša úspory v rozpočte.


Analýza celkových nákladov na vlastníctvo
Celkové náklady na vlastníctvo predstavuje špeciálny konzultačný prístup k identifikácii a lepšej správe celkových nákladov Vášho vozového parku.
Aké sú celkové náklady Vášho vozového parku? Vrátne daní, nákladov na pohonné hmoty, poistenie, pokút, opráv, internej správy?
Identifikácia celkových nákladov na vlastnictvov je rozsiahla úloha, ktorú by mal zrealizovať každý manažér vozového parku. Ak sú vypočítané celkové náklady na vlastnictvo, je možné porovnávať a monitorovať náklady na kilometer medzi jednotlivými vozidlami, regionami, subjektami.
Opatrenie ako napríklad povedomie vodičov, zlepšenie štýlu jazdy, správny výber vozidiel môžu viesť k okamžitému zníženiu celkových nákladov na vlastníctvo.


Emise CO2
Vďaka ALD Automotive môžete presne identifikovať emisie CO2 Vášho vozového parku …a oveľa viac.
Globálne otepľovanie je reálny fakt a emise CO2 je možné obmedzovať a kompenzovať pomocou opatrení na jednotlivých úrovniach.
S prihľadnutím k modelom vozidel, počtu najazdených km a štýlu jazdy meria ALD Automotive emise CO2 celého vozového parku, a to pri každom jednotlivom vozidle. Na základe toho budete mať možnosť kompenzovať emisie CO2 pomocou sady overených kompenzačných projektov.
a vzhľadem k tomu, že CO2 nie je jediným problémom, ALD Automotive tiež meria spotrebu paliva, emise NOx a pevných častíc a na základe toho Vám pomáha s výberom budúcich vozidel s ohľadom na životné prostredie.
Opatrenie ako napr. povedomie vodičov, zlepšenie štýlu jazdy, správny výber vozidla môže viesť k okamžitému zníženiu celkových nákladov na vlastníctvo.

Zavolajte nám
+421 2 68 29 88 00