Služby pro manažement

Objavte služby ALD Automotive pre správu, kompletné nástroje pre monitorovanie Vášho vozového parku online

ALD Automotive monitoruje, prevádzkuje a spravuje Váš vozový park po celom svete. Vy máte svoj vozový park stále pod kontrolou pomocou nášho on line nástroje ALD Net. Môžete definovať rozpočet, vodiči si podľa toho vyberajú vozidlá prostrednictvom web nástroja na kalkulovanie.

 

ALD Net
Vhodný najme pre medzinárodné vozové parky, ponúka konsolidovaný pohľad na Váš vozový park spravovaný spoločnosťou ALD Automotive.
Pokročilé sledovacie funkcie umožňujú zamerať sa na položky v rozmedzí od medzinárodných zmlúv až po lokálny kontrakt dovoľujúci národné prehľady.                                                          

Prednastavené reporty sú pripravené k okamžitému použitiu, v mnohých jazykoch: nové objednávky, ukončenie zmluvy, stav vozového parku.                                                               

Všetky reporty je možné prizpôsobiť na mieru vďaka pokročilým funkciám ako napr. online triedenie a filtrovanie, prevody mien a vzdialeností, reporty sú v formáte excel a pdf.
ALD Net pomáha riadiť vozový park, vyhotoviť upozornenie pri odchýlke od stanoveného počtu najazdených kilometrov, obnovu, spotreby PHM, a pod.


Webquoter
Definujete rozpočet, vodiči si podľa toho vyberajú vozidlá.
V mnohých krajinách poskytuje ALD Automotive svojim zákazníkom nástroj web quoter. Ide o inovačný nástroj umožňujúci vodičom konfigurovať ich vozidlo na základe definovaného programu pravidiel pre výber vozidla.
Manažér vozového parku na začiatku určí značky, vyberie modely, povinné varianty, limitované emise CO2 a celý rad ďalších kritérií a následne iba objedná vybrané vozidlo tým, že potvrdí nakonfigurované vozidlo.

Zavolajte nám
+421 2 68 29 88 00