Prečo si zaobstarať vozidlo na operatívny leasing?

Ste živnostník, fleet manažér spoločnosti akejkoľvek veľkosti alebo súkromná osoba? Potrebujete zaistiť firemnú či súkromnú mobilitu bez počiatočnej vysokej finančnej investície, bez starostí o prevádzku, neočakávané náklady a pritom mať k dispozícii také modely vozidiel, ktoré zodpovedajú Vašim aktuálnym potrebám?

Zverte sa do našej starostlivosti, navrhneme Vám riešenie mobility presne na mieru Vašim požiadavkám. U nás si môžete vyberať z vozidiel všetkých dostupných značiek na slovenskom trhu – od malých vozidiel cez strednú triedu až po prémiové vozidlá, vrátane kategórie ľahkých úžitkových vozidiel do 3,5 tony. Vozidlo si môžete od nás zaobstarať rôznymi spôsobmi, napríklad na klasický operatívny leasing, finančný leasing, fleet management, spätný leasing, značkové financovanie, krátkodobý leasing na zánovné vozidlá, krátkodobý a flexibilný prenájom vozidiel bez sankcií za predčasné vrátenie ALD FLEX alebo našu vlajkovú loď, opakovane oceňovanú odbornými porotami a stále viac obľúbenejšie medzi našimi klientmi - Full Service Leasing. Aktuálnou novinkou medzi našimi produktami je unikátny projekt leasingu elektrobicyklov – ALDbike.sk.

Vaša vízia zaistenia bezstarostnej mobility bude s nami naplnená.

Za užívanie vozidiel a vybraných sprievodných služieb uhrádzate vopred dohodnutú mesačnú splátku a užívate si komfort prepravy v nových modeloch vozidiel, bez obáv z nečakaných výdavkov a prípadných komplikácií. Zariadime Vám požadované poistenie, vybavíme poistné udalosti, sprostredkujeme servisné služby, vrátane pneuservisu, poskytneme Vám palivové karty so zľavou na pohonné hmoty. Zaistíme platbu všetkých zákonných poplatkov a daní a poskytneme Vám našu permanentnú podporu. Väčšinu záležitostí s nami vyriešite pomocou online nástrojov, ktoré sú Vám k dispozícii nonstop. Pre výber vozidiel sme sprevádzkovali stránky aldoperak.sk a ALD Carmarket, na ich správu Vám poslúži internetová aplikácia myALD Portál a mobilná verzia myALD Driver. V prípade nepojazdnosti vozidla zaistíme Vašu mobilitu cez ALD Assistance, a pokiaľ to bude nutné, pristavíme Vám náhradné vozidlo. Na konci zmluvného obdobia nám prenajímané vozidlá buď vrátite bez toho, aby ste sa museli starať o ich následný predaj, alebo sa dohodneme na podmienkach pokračovania spolupráce, prípadne si u nás obmeníte svoj vozový park za nový.

S vozidlami od nás vyriešite elegantne svoju firemnú aj súkromnú mobilitu a naviac si tým ušetríte drahocenný čas aj peniaze.

ald-proc-ol-700-a

tlacitko-usetrite-cas          tlacitko-usetrite-peniaze


Vyberte si zo širokej škály našich produktov!

banner-fsl-300

Full Service Leasing

banner-ol-300

Operatívny leasing

banner-znackove-financovani-300

Značkové financovanie

banner-financni-leasing-300

Finančný leasing

banner-zpetny-leasing-300

Spätný leasing

banner-fleet-management-300

Fleet management

banner-ald-flex-300a

ALD Flex

banner-kratkodoby-300

Krátkodobý leasing na zánovné vozidlá

banner-ald-kola-300

ALD bicykle

 

 Pozrite si niektoré z nami ponúkaných vozidiel!

tlacitko-ald-operak          tlacitko-ald-carmarket


Hľadáte iný typ vozidiel alebo máte ďalšie otázky ohľadom operatívneho leasingu?

tlacitko-kontaktujte-nas