ALD Automotive Slovakia s. r. o.

Vo svojej oblasti patríme medzi najväčšie spoločnosti na slovenskom trhu a vo svojej správe máme cez 6 000 vozidiel. Zameriavame sa na leasingové produkty pre širokú škálu zákazníkov bez ohľadu na veľkosť ich vozového parku. Našimi klientmi sú súkromné osoby, živnostníci, ale predovšetkým malé, stredné podniky a veľké medzinárodné korporácie, o ktoré sa naša spoločnosť stará aj na globálnej úrovni. Tomu zodpovedá bohatý výber kvalitných produktov, ktoré sú stavané na mieru individuálnym potrebám zákazníkov. Sme súčasťou silnej finančnej skupiny Société Générale.

Svoju stratégiu do roku 2025 zakladáme na štyroch hlavných pilieroch.

dlazdice-zakaznici dlazdice-rust-sk dlazdice-odpovednost-sk dlazdice-vykon
Byť vnímaný ako najinovatívnejší poskytovateľ produktov a služieb v oblasti mobility.
Byť globálnym lídrom v riešeniach udržateľnej mobility.
Vždy myslíme na ľudí a spoločenskú zodpovednosť všetkých našich aktivít.
Vytvárame pridanú hodnotu podporenú stabilným a efektívnym business modelom. 

Individuálnym potrebám širokého spektra našich zákazníkov zodpovedá pochopiteľne bohatý výber produktov stavaných priamo na mieru. Jedným z kľúčových produktov je Full Service Leasing, ktorého výhody neoceňujú len klienti, ale aj porota prestížnej ankety Fleet Award. Všetky nami poskytované služby prebiehajú s maximálnym ohľadom na zákaznícke potreby a komfort – od jednoduchého výberu vozidla na aldoperak.sk cez asistenčné služby v prípade poruchy či nehody, telematické zariadenie pod názvom ALD Car Monitor až po online prehľad a správu vozidiel vďaka aplikáciám myALD Driver a myALD Portál. V snahe pomôcť našim klientom v posledných neistých a turbulentných rokoch 2020 a 2021 sme uviedli na trh nové produkty zodpovedajúce ich dopytu: krátkodobý operatívny leasing na zánovné vozidlá od jedného roka skladom a flexibilný produkt krátkodobého prenájmu od troch mesiacov s príznačným názvom ALD FLEX. Novinkou v našich produktoch na Slovensku je unikátny projekt ALDbike.sk, ktorý predstavuje leasing elektrobicyklov.

Na uzatvorenie zmluvy na operatívny leasing je Vám k dispozícii sieť našich obchodných poradcov alebo manažérov Značkového financovania – Partnership, ktorí spolupracujú priamo s dílermi jednotlivých značiek. Klientom sme k dispozícii aj na svojich kontaktných miestach, telefóne, e-mailovej adrese a webových portáloch www.aldautomotive.sk, www.aldoperak.sk a shop.aldcarmarket.com/sk.